full screen background image

Zbliżenia – K. Ashley – Wymarzony mężczyznaWitam w pierwszym w nowym roku magazynie literackim Zbliżenia. Dziś opowiem Państwu o książce Wymarzony mężczyzna autorstwa Kristen Ashley

Powieść została wydana w czerwcu 2019 roku przez wydawnictwo Akurat.

Z okładki książki

Tyra Masters przeżyła taki dramat, że mocnych wrażeń wystarczy jej do końca życia. Teraz wróciła do równowagi i spokojnie na nowo próbuje ułożyć swoje sprawy. Udaje jej się to aż do chwili, kiedy spotyka mężczyznę ze swoich snów. Wytatuowany, umięśniony motocyklista raczy ją tequilą i najlepszym seksem, jakiego w życiu doświadczyła. Tyra wie, że to nie tylko alkohol i gorąca namiętność. Czuje, że spotkała mężczyznę, o jakim zawsze marzyła. Niestety, ten wspaniały facet jest także jej nowym szefem… Kane „Tack“ Allen ma pewną zasadę: nie zatrudnia dziewczyn, z którymi się przespał. Kiedy więc dowiaduje się, że osoba, z którą spędził ostatnią noc jest nowo zatrudnioną kierowniczką biura, bez namysłu zwalnia ją z pracy. Tyra zaciekle walczy o zachowanie posady. Tack godzi się na jej pozostanie, ale pod warunkiem, że już nigdy nie wylądują razem w łóżku. Nigdy więcej. Jednak gdy atmosfera zaczyna być gorąca, Tack przekonuje się, że sam ma ochotę złamać wszelkie ustalenia…

Dziękuję wydawnictwu Akurat za egzemplarz recenzencki.

UWAGA KONKURS

Konkurs dla uważnych słuchaczy. Do wygrania będą dwie książki. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Z jakiego cyklu pochodzi książka Wymarzony mężczyzna?
Odpowiedzi należy wysyłać na adres m.pawlak@radioradom.pl Wygrywają dwie pierwsze osoby, które podadzą prawidłowe odpowiedzi.

Przypominam, że konkursy, które ogłosiłam w rozmowach z paniami Teresą Moniką Rudzką i Mają Wolny są nie rozstrzygnięte. Tam też możecie przysyłać odpowiedzi. Nagrody czekają.

Komentarze