full screen background image

Zmarł drugi pacjent z koronawirusemKoronawirus zbiera w Radomiu śmiertelne żniwo. W Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł pacjent zakażony COVID-19. To już drugi zgon w miejskiej lecznicy spowodowany koronawirusem

W Radomskim Szpitalu specjalistycznym zmarł dzisiejszej nocy drugi pacjent zarażony koronawirusem. To 79-letni mieszkaniec gminy Odrzywół. Pacjent na oddział zakaźny miejskiej lecznicy trafił w sobotę ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Mężczyzna miał choroby współistniejące – informuje Elżbieta Cieślak, rzeczniczka prasowa Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Przypomnijmy, pierwszy pacjent zakażony koronawirusem, który zmarł w radomskim szpitalu miał 43 lata i był mieszkańcem powiatu białobrzeskiego. Mężczyzna trafił do miejskiej lecznicy jako pacjent zero zakażony COVID-19.

Aktualnie w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przebywa 13 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. 13 kolejnych osób w szpitalnych izolatkach czeka na wyniki badań na obecność patogenu. 

Komentarze