full screen background image

Zmiany na odcinku Alei Wojska PolskiegoOd poniedziałku, 12 sierpnia zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulicy Lubelskiej. Zmieni się również lokalizacja przystanku autobusu linii 21

– Od ok. godz. 8 dla ruchu kołowego zostanie zamknięta południowo-zachodnia łącznica ulicy Lubelskiej z aleją Wojska Polskiego (w kierunku Glinic oraz Ustronia). Ruch pojazdów będzie odbywał się w obu kierunkach po łącznicy południowo-wschodniej – tłumaczy Marek Ziółkowski z Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Do odwołania zostanie zawieszone funkcjonowanie przystanku Wojska Polskiego / Lubelska 05, obowiązującego dla autobusów linii 21 jadących w kierunku pętli Os. Prędocinek. W zamian zostanie dla nich uruchomiony zastępczy przystanek Lubelska / Wojska Polskiego 14 (przy Lubelskiej, bezpośrednio przed skrzyżowaniem).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK

Komentarze