full screen background image

Zwoleńscy policjanci wrócili do pracyWrócili do służby, bo nie mają koronawirusa – chodzi o funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu. To jednostka, gdzie COVID-19 zdiagnozowano u jednego z pracowników cywilnych, ale chory nie zaraził innych osób z komendy. Potwierdziły to już wyniki badań 

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu wznowiła dziś normalną pracę. To jednostka, gdzie u jednego z pracowników cywilnych wykryto koronawirusa, a 70 procent załogi było na kwarantannie. Na szczęście COVID-19 nie rozprzestrzenił się wśród miejscowych funkcjonariuszy i wszyscy pracownicy łącznie z komendantem wrócili już do służby – informuje podinspektor Katarzyna Kucharska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Normalnie funkcjonuje także radomska jednostka. Tam COVID-19 zdiagnozowano u policjanta i pracownika cywilnego. Osoby te zostały odsunięte od pracy, a u pozostałych pracowników badania wykluczyły koronawirusa.

Zakażenie pracownika cywilnego ze Zwolenia i dwóch „dodatnich” osób z radomskiej komendy nie miało związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi.

Komentarze