Zwycięstwo piłkarek Zamłynia na początek sezonu

Piłkarki Zamłynia Radom wygrały z drużyną DAF Płońsk, aż 5:0 w meczu inauguracyjnym III ligi kobiet gr. mazowieckiej.

W dobrym stylu i dobrym wynikiem zainaugurowały sezon w III lidze kobiet, piłkarki Zamłynia Radom. Podopieczne trenera Andrzeja Pluty nie dały szans DAF Płońsk, strzelając im pięć goli.

W meczu z różnych przyczyn nie wystąpiły Katarzyna Kupidura oraz Paulina Erbel. Mimo ich nie obecności zawodniczki Zamłynia pokazały się z dobrej strony przeciwko drużynie, z która jeszcze do nie dawna przegrywały w meczach towarzyskich.

Pierwszą bramkę w sezonie strzeliła Wiolleta Tkaczyk, która zamieniła Ekstraligę na III ligę. Do przerwy wynik spotkania wynosił 2:0,a drugą bramkę strzeliła Milena Połosa. Po przerwie radomianki dorzuciły kolejne trzy bramki. Autorkom dwóch z nich była Klaudia Żabicka. Ozdobą tego spotkania była bramka z 30 metrów, kapitan Zamłynia Wioletty Tkaczyk, która trafiła w okienko.

Podopieczne trenera Andrzeja Pluty są stawiane w gronie faworytek do awansu.

Zamłynie Radom – DAF Płońsk 5:0 (2:0)

Bramki: Takczyk 2, Żabicka 2, Połosa.