full screen background image

„26 maja obroń swoje prawo” – akcja PiSRadomskie środowisko Prawa i Sprawiedliwości włączyło się do akcji pod hasłem „26 maja obroń swoje prawo” i jednocześnie zaapelowało do mieszkańców naszego miasta o aktywny udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – W tych wyborach będziemy rozstrzygać o przyszłym modelu rozwojowym Polski – mówił podczas poniedziałkowej konferencji prasowej wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan, lider mazowieckiej listy PiS. 

– Za kilkanaście dni odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego i chcemy wszystkich państwa prosić, abyście poszli państwo na wybory i obronili swoje prawa głosując na Prawo i Sprawiedliwość. Musimy mieć w Europarlamencie silną reprezentację, która będzie bronić godności Polski i jej honoru – mówił Marek Suski, Szef Gabinetu PRM.

„26 maja obroń swoje prawo” to akcja Prawa i Sprawiedliwość, która ma na celu zmobilizowanie obywateli do czynnego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. – W tych wyborach będziemy rozstrzygać jaki model rozwoju Polski będzie preferowany w najbliższych latach – podkreślił wicemarszałek Adam Bielan.

Poseł Anna Kwiecień zaapelowała o udział wyborach szczególnie do kobiet. – To jedne z najważniejszych wyborów od 89 roku.  W tej chwili ważą się losy naszego państwa i nas samych – stwierdziła kandydatka PiS do Europarlamentu.

– Mam nadzieję, że wyborcy nie tylko regionu radomskiego, ale i całej Polski nie będą chcieli wybierać takich ludzi, dla których interes naszego kraju nic nie znaczy – powiedział europoseł Zbigniew Kuźmiuk, kandydat PiS do Europarlamentu.

Akcja „26 maja obroń swoje prawo” opiera się na następujących postulatach – prawo do: polskiej waluty, decydowaniu o wychowaniu dzieci, programów rodzina 500+, 300+, bezpieczeństwa, kupowania towarów tej samej jakości co w innych krajach UE, szacunku i poszanowania wyznawanych wartości.

 

Komentarze