full screen background image

Czasowe skrócenie linii 26 do AntoniówkiMiejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z remontem drogi powiatowej w Groszowicach, w dniach 15 maja 2019 roku (środa) od około godziny 8:20 do końca dnia i 16 maja 2019 roku (czwartek) przez cały dzień trasa autobusów linii 26 będzie skrócona do Antoniówki.

– Trasa linii miejskiej 26 będzie skrócona do przystanku Antoniówka – przy drodze wojewódzkiej nr 737 (w kierunku Jedlni-Letniska). Będzie to przystanek dla wysiadających. Dalej autobusy będą realizowały przejazd techniczny (bez pasażerów oraz bez zatrzymywania się na przystankach!) przez Wrzosów do Siczek (zawracanie będzie odbywało się tam na placu przy sklepie naprzeciw zalewu), a następnie z powrotem do stałego przystanku linii 26 w Antoniówce (dla wsiadających). Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / stacja PKP (w obydwu kierunkach, przy przejeździe), Groszowice (w obydwu kierunkach, przy kościele) i Myśliszewice (pętla obok szkoły) – mówi rzecznik prasowy MZDiK Dawid Puton.

Inwestorem robót w Groszowicach jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu nie zarządza żadnymi drogami znajdującymi się poza granicami miasta.

Źródło: MZDiK

Komentarze