3xKrólewna, 3xSmok – teatr„3xKrólewna, 3xSmok” – to spektakl jaki będziecie mogli obejrzeć w ramach cyklu Wkręć się w teatr w Kuźni Artystycznej

Aktorzy Teatru pod Orzełkiem opowiedzą Wam trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny…
Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość.

W spektaklu „3xKrólewna, 3xSmok” poznacie różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalkę trikową.

Spektakl będzie dostępny wyłącznie w niedzielę, 24 stycznia od godz. 11. Transmisja na profilu facebook Amfiteatr – Daszyńskiego 5 bez zapisu – powtórki nie będzie.

Teatralny szkicownik

Szkicownik będzie się pojawiał po każdym spektaklu. Organizatorzy zachęcają do wydrukowania go i wykonania zadań. Ich efekty przysyłajcie na adres: promocja@amfiteatr.radom.pl w temacie wpisując „Szkicownik teatralny” lub wklejając zdjęcia w postach w wydarzeniu.

Komentarze