Kolejna Brazylijka w RadomceSamara Rodrigues de Almeida została nową siatkarką E.Leclerc Moya Radomki Radom. To trzecia Brazylijka w zespole włoskiego trenera Riccardo Marchesiego, a ogółem czwarta zagraniczna zawodniczka w naszej drużynie.

Rodrigues de Almeida urodziła się 16 lipca 1992 roku. Ma 185 wzrostu i gra na pozycji przyjmującej. W swojej karierze zdobyła już wiele tytułów, o czym można przeczytać na oficjalnej stronie Radomki.

Brazylijka pojawiła się w Polsce w grudniu i została zawodniczką Chemika Police, ale tylko na jedno spotkanie. Po przegranym meczu o Superpuchar PLS klub wydał komunikat, że de Almeida nie przeszła testów medycznych i nie zagra więcej w zespole mistrza Polski.

Okazuje się, że przyjmująca ostatecznie znalazła zatrudnienie w naszym kraju. Została zawodniczką E.Leclerc Moya Radomki Radom i ma wspomóc lewe skrzydło w tej drużynie. Co ciekawe, obok środkowej Andressy Picussy, przyjmującej Janissy Johnson i atakującej Bruny Honorio, będzie czwartą zagraniczną zawodniczką w zespole z Radomia – czytamy na siatka.org.

Trener Riccardo Marchesi będzie miał teraz do dyspozycji pięć przyjmujących. Oprócz wspomnianej Samary Rodrigues de Almeidy i Janissy Johnson, na tej pozycji w zespole Radomki występują także Julia Twardowska, Renata Biała i Julita Molenda.

Komentarze