full screen background image
Search

Akcja sierpień z MOSiR-em


Trwa „Akcja Lato 2018” prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu. W harmonogramie na sierpień moc atrakcji zarówno sportowych, jak i muzycznych. Na finał wydarzenia– Gala Disco & Dance. Oj, będzie się działo!

Przez całe lato na radomian czekają atrakcje nad zalewem na Borkach. Wzorem lat ubiegłych trwa organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki spotkają się jeszcze w sobotę, 25 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9:00.

Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia MOSiR przygotował od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, od godz. 10:00 do 14:00, na Borkach odbywają są zajęcia dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę mali uczestnicy mogą poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych. W niedzielne popołudnia natomiast, zaplanowane zostały zajęcia z animatorkami. Radosny czas dzieci nad zalewem rozpoczyna się zawsze o godz. 15:00.

W ramach „Akcji Lato” odbywają się także zajęcia fitness. Pod okiem instruktora, dzieci oraz młodzież będą mogły ćwiczyć w piątki 3 i 10 sierpnia w Esfit Studio.

Na stadionie przy ul. Narutowicza, we wtorki i czwartki od 9 sierpnia, w godz. 11:00-13:00, trener Artur Błasiński zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne. W poniedziałki, środy, piątek (do 14 sierpnia) na Borkach, w godz. 11:00-13:00 można będzie uczestniczyć w treningu kickboxingu. Do 14 sierpnia, w poniedziałki, wtorki i środy, w godz. 11:00 -13:00 trener Iwona Trześniewska zaprasza na boczne boisko przy ul. Struga (wejście od ul. 11-go Listopada) na zajęcia łucznicze.

Starszym radomianom dedykowane są taneczne spotkania pod chmurką, tzw. Radomski Taniec pod Gwiazdami. Imprezy odbywają w każdy czwartek i niedzielę w godzinach od 17:00 do 21:00 nad zalewem na Borkach w pobliżu kortów tenisowych. 18 sierpnia ośrodek zaprasza do Parku Stary Ogród, gdzie zaplanowano Wyścigi i Festyn Retro Rowerowy.

Mocne będzie również podsumowanie „Akcji Lato 2018” na obiektach MOSiR. W dniach 17-19 sierpnia nad zalewem odbędzie się Cafe Jazz, a dwa tygodnie później, 31 sierpnia- Gala Disco & Dance. Jej główną gwiazdą będzie zespół Enej. Dzień później, 1 września radomianie będą mogli bawić się wspólnie z fanami wielobarwnej zabawy podczas Kolor Fest oraz Festiwalu Baniek Mydlanych.

KomentarzeCLOSE
CLOSE