full screen background image
Search

Amatorski hokej na radomskim lodzie

->

W czwartek, 24 stycznia, na lodowisku MOSiR-u przy ul. Narutowicza ruszają zajęcia sekcji hokejowej, które prowadzić będzie Dariusz Wróblewski. – Mają one na celu doskonalenie jazdy pod kątem amatorskiego hokeja – wyjaśnia instruktor. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży do 15. roku życia. Wymagana jest umiejętność jazdy na łyżwach.

Zajęcia hokeja amatorskiego będą odbywały się co czwartek od godz. 19:30. – Uczestnicy powinni przyjść pół godziny wcześniej, by się zdążyć się przebrać i przygotować do zajęć. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą swoje łyżwy (wypożyczalnia MOSiR-u jest wtedy zamknięta), kask, rękawice oraz coś do picia, ponieważ trening jest dosyć intensywny. Czas trwania jednych zajęć to 60 min. Szkolenie dedykowane jest dzieciom i młodzieży, która umie jeździć na łyżwach (przód, tył, prawo, lewo, przeplatka w obie strony, hamowanie) – opisuje Dariusz Wróblewski.

Bramki, krążki oraz kije hokejowe zapewniają organizatorzy. Jednorazowy koszt zajęć to max. 20 zł. (Cena uzależniona jest od ilości uczestników w związku z dzielonym kosztem wynajęcia lodowiska).

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc bezpośrednio do instruktora pod nr tel. 606 888 960.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jednocześnie informuje, że w związku z czwartkowymi zajęciami tego dnia lodowisko ogólnodostępne będzie do godz. 20. Ostatnie wejścia na taflę będą o godz. 19.

Więcej informacji na temat lodowiska MOSiR-u jest tutaj.

Komentarze