full screen background image
Search

Muzyczne Kaziki 2019

->

Trwa IX edycja „Muzycznych Kazików” organizowanych przez „Resursę Obywatelską”. Konkurs ma na celu prezentację radomskich wykonawców: solistów, duetów, grup muzycznych oraz popularyzację ich dorobku. Finał konkursu poprzedzą dwa koncerty eliminacyjne zaplanowane na 25 stycznia oraz 15 lutego. 

„Muzyczne Kaziki” organizowane są w naszym mieście po raz dziewiąty, a nad przebiegiem konkursu czuwa jury w składzie: Jarosław Zarychta – przewodniczący, Grzegorz Kowalczyk oraz Patryk Walczak. Laureat Muzycznych Kazików otrzyma 2 tysiące złotych oraz pamiątkową statuetkę. Przyznana zostanie także nagroda publiczności, której laureat otrzyma 1000 zł.

– W konkursie mogą wziąć udział wykonawcy, którzy na adres resursa@resursa.radom.pl nadeślą kompletne zgłoszenie na które składają się: fotografia wykonawcy lub zespołu w wersji elektronicznej, link do utworu/piosenki lub pliku cyfrowego utworu/piosenki w formacie mp3 oraz wypełniona karta zgłoszenia wraz z oświadczeniem do pobrania z witryny www.resursa.radom.pl. Uczestnicy Muzycznych Kazików w chwili nadsyłania zgłoszenia muszą mieć ukończone 15 lat – informuje Maciej Zwierzyński z dział promocji OKiSz „Resursa Obywatelska”.

Zgłoszenia do I koncertu eliminacyjnego w dniu 25 stycznia (godz. 18:00) organizatorzy przyjmowali do 21 stycznia, do godz. 16.00, natomiast zgłoszenia do II koncertu eliminacyjnego w dniu 17 lutego (godz. 16:00) do 11 lutego, także do godz. 16.00.

Finał konkursu odbędzie się 2 marca o godz. 17.00, podczas Kazików 2019 – czyli święta patrona miasta – św. Kazimierza.

Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej „Resursy”.

Komentarze