BAJM i Mateusz Mijal w BiałobrzegachJuż w najbliższą niedzielę 28 maja wielki finał Majowych Dni Białobrzegów.
Na stadionie miejskim w Białobrzegach wystąpi Mateusz Mijal oraz zespół BAJM z Beatą Kozidrak na czele.
Wstęp Wolny.

Mateusz Mijal to artysta młodego pokolenia.
Karierę solową rozpoczął w roku 2012 singlem „Winny”, nagranym wspólnie z jednym z najbardziej znanych polskich raperów Liberem. Piosenka bardzo szybko stała się hitem i pozwoliła Mateuszowi zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i zyskać tysiące fanów w całym kraju.
Rok 2013 zaowocował dwoma nowymi singlami „Cos na później” (który szybko zyskał sobie grono fanów, a także uznanie największych rozgłośni radiowych).
Rok 2015 przyniósł wiele sukcesów na polu kompozytorskim. Mateusz czynnie udzielał się w komponowaniu piosenek dla wielu polskich artystów takich jak: Rafał Brzozowski, Liber czy też Natalia Szroeder i właśnie dla tego ostatniego duetu napisał piosenkę „Teraz Ty”.
2016 rok był Mateusza wyjątkowy. W kwietniu miała premierę jego debiutancka płyta – „9 lat” która jest podsumowaniem jego dotychczasowej muzycznej przygody. Płyta zebrała świetne recenzje i już po 5 tygodniach otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył wysokie 2 miejsce. Jesień upłynęła pod znakiem trasy koncertowej promującej płytę – grał m.in. w Niemczech oraz USA.

Beata Kozidrak i BAJM to jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny pop-rockowej ostatnich lat. Ich przeboje śpiewają całe pokolenia. Grupa koncertuje na całym świecie. W 2016 roku odwiedzili USA, Kanadę, Szwecję, Niemcy, Wielką Brytanię oraz niezliczone miasta na terenie Polski.
Koncerty Bajmu nasycone potężną dawką pozytywnej energii, a każda piosenka to wielki przebój.
Białobrzegi w tym roku zrobiły nam wszystkim wielką niespodziankę.

Finałem koncertu będzie „Światełko do Nieba” czyli pokaz fajerwerków.

Patronat nad koncertem objęło Radio Radom!

Komentarze