full screen background image

Betonox ma rok na dokończenie RCS-uMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę z firmą Betonox Construction na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu. Wykonawca ma 12 miesięcy na wykonanie prac. To oznacza że hala widowiskowo-sportowa i stadion Radomiaka będą gotowe w styczniu przyszłego roku

Przedstawiciele firmy Betonox Construction oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji złożyli swoje podpisy pod umową na dokończenie budowy Radomskiego Centrum Sportu. Dzięki temu już w najbliższy poniedziałek firma z Sopotu przejmie plac budowy i wkrótce stawią się na nim ekipy budowlane – mówi Grzegorz Janduła prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ja niezmiennie trzymam kciuki za wykonawcę i mam nadzieję, że w tym roku będziemy już mieli okazję korzystać z obiektów Radomskiego Centrum Sportu – powiedział prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Dokończenie hali widowiskowo-sportowej i stadionu piłkarskiego to nie koniec prac, jakie ma wykonać Betonox. Częścią zamówienia jest także wykonanie układu drogowego wraz z parkingami, które mają obsługiwać RCS – mówi Grzegorz Janduła.

W ciągu dwóch tygodni firma Betonox ma przedstawić szczegółowy harmonogram prac na budowie Radomskiego Centrum Sportu.

Komentarze