full screen background image

Bezpartyjni Samorządowcy popierają wiceszefa MONDziałający w naszym mieście Ruch Samorządowy Bezpartyjni udzielił poparcia Wojciechowi Skurkiewiczowi, który w najbliższą niedzielę zawalczy o fotel prezydenta Radomia. – Nie chcemy dopuścić do wojny polsko-polskiej w Radzie Miejskiej – mówił lider ww. partii Krzysztof Górak.

– Bezpartyjni Samorządowcy, których reprezentujemy, kierują się przede wszystkim dobrem mieszkańców. Nie chcemy, by wojny w samorządzie jeszcze bardziej się zaogniały, dlatego jednoznacznie popieramy kandydaturę Wojciecha Skurkiewicza na prezydenta Radomia. Uszanowaliśmy decyzję mieszkańców, którzy w pierwszej turze wyborów wybrali Radą Miejską składającą się w większości z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Chcemy zapobiec wojnie polsko-polskiej w radzie, dlatego wybór wiceszefa MON na włodarza naszego miasta to najlepsza decyzja. Warto podkreślić, że jedynie Wojciech Skurkiewicz jest w stanie zapewnić rozwój radomskiemu portowi lotniczemu – mówił Krzysztof Górak, lider Ruchu Samorządowego Bezpartyjni.

Kandydat Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Radomia w pierwszej turze wyborów, Dominik Hebda, podziękował za głosy radomian i również zaapelował do swoich zwolenników o głosowanie na Wojciecha Skurkiewicza.

Kandydat PiS na prezydenta Radomia podziękował za poparcie i zachęcił radomian do głosowania na swoją osobę w najbliższą niedzielę.

Przypominamy, że druga tura wyborów na włodarza naszego miasta odbędzie się 4 listopada br.

Komentarze