full screen background image

Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy zostaną przeniesione z Radomia do PłockaJak podaje nieoficjalnie Przegląd Sportowy  w Radomiu nie odbędą się mecze jednej z grup klubowych mistrzostwa świata siatkarzy. Wszystko z powodu opóźniającej się budowy nowej hali, która miała być oddana użytku do 12 listopada, ale przy ulicy Struga wciąż trwają prace budowlane, a ich końca nie widać.

Imprezę, która zostanie rozegrana od 26 listopada do 2 grudnia 2018 roku przeniesiono do Płocka. Sześć spotkań z udziałem europejskich gigantów: PGE Skry Bełchatów, Zenitu Kazań, Fakieła Nowy Urengoj i Cucine Lube Civitanova zostanie rozegranych w mogącej pomieści 5500 widzów Orlen Arenie. Kibice, którzy kupili bilety na spotkania w Radomiu otrzymają zwrot pieniędzy, ale będą mieli prawo pierwokupu wejściówek na spotkania w Płocku.

Na razie organizatorzy KMŚ nie potwierdzają tej informacji, ale Przeglądowi Sportowemu udało się ustalić, że decyzja w tej sprawie już zapadała i być może już we wtorek zostanie ogłoszona. – Nie mogę tego komentować, ale  muszę przyznać, że znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Zapewniam jednak, że zachowamy się odpowiedzialnie i zorganizujemy turniej na najwyższym poziomie – mówi „PS” Tomasz Cieślik, szef Professional Sports Event.

Mecz grupy A zgodnie z planem odbędę się w Rzeszowie, a półfinały, finał i mecz o trzecie miejsce w Częstochowie.

Źródło: przeglądsportowy.pl
foto: foter

Komentarze