full screen background image
Search

Bezpieczne ferie z radomską policją


W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie przerwy od szkoły Komenda Miejska Policji w Radomiu organizuje spotkanie pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo zimą, czyli bezpieczne ferie w Radomiu 2018”

Temat imprezy to szeroko rozumiane bezpieczeństwo podczas wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży, a jej cel to uświadomienie młodych ludzi o zagrożeniach płynących z pozornie beztroskiej zabawy. Osoby prowadzące spotkanie pokażą m.in. jak prawidłowo zachować się nad wodą, czy lodem. Zajęcia zostaną podzielone na bloki tematyczne. Dodatkową atrakcją będzie pokaz podjęcia tonącego z wody wraz z akcją ratunkową.

Współorganizatorami imprezy są: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu. Radomski Szpital Specjalistyczny, Straż Miejska w Radomiu. Radomskie Stowarzyszenie „Młodzi Kreatywni” działające przy XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Radomiu oraz WOPR.

Spotkanie pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo zimą, czyli bezpieczne ferie w Radomiu 2018” odbędzie się w piątek 12 stycznia o godzinie 10:00 nad zalewem na Borkach. Organizatorzy przewidują udział około dwóch tysięcy uczniów.

KomentarzeCLOSE
CLOSE