full screen background image
Search

„Carpie”, Octavia i Omen zagrają na festiwalu w OpoluSzymon Wydra&Carpe Diem, Oktawia Kawęcka i Omen wystąpią podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W tym roku Radom będzie miał silną reprezentację.

W koncercie Debiutów (15 września, start o godz. 22.20) wystąpi Oktawia Kawęcka – Octavia.

Radomianka, wokalistka, flecistka, kompozytor i producent muzyczny. Wykonuje własne kompozycje, a także muzyczne standardy w różnych stylistykach. Jej repertuar zawiera utwory w języku polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, greckim, portugalskim, włoskim. Jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych nagród muzycznych.

W koncercie Premier (16 września, strat o godz. 20:20) wystąpią dwa radomskie zespoły – Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Omen.

Szymon Wydra & Carpe Diem wystąpią z utworem „Płyń”.

Zespół Omen wraca na scenę po 15 latach przerwy. Grupa powstała w Radomiu w latach 90-tych XX wieku. Z garażowego grania kilku przyjaciół wykrystalizowała się kapela rockowa o mocnym brzmieniu. Podczas koncertu Omen zaprezentuje utwór „Wiem tylko ty”.

O miano najlepszej premiery radomianie powalczą m.in. z: Zakopower, Pectus, Katarzyną Cerekwicką czy Izabelą Trojanowską.

W sumie w koncercie Premier usłyszymy 13 utworów.

Tegoroczny 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 września.

Komentarze