full screen background image
Search

Casting do finału Miss Ziemi Radomskiej 2019

->

W piątek 8 marca odbędzie się casting do finału konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019. Chętne panny mogą zgłosić się już dziś.
W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie, bezdzietne panny, które nie przekroczyły 27 lat, bez widocznych tatuaży.

Na casting zapraszamy od godziny osiemnastej w hotelu Aviator przy ulicy Malczewskiego 18. Kandydatki muszą zabrać ze sobą dowód tożsamości, kostium kąpielowy oraz buty na obcasie.
W finale Miss Ziemi Radomskiej znajdzie się od 12 do 14 dziewczyn. Po castingu będziemy prezentować wszystkie finalistki w codziennych, papierowych wydaniach „Echa Dnia” oraz na portalu. Najpiękniejszą mieszkankę regionu poznamy natomiast podczas uroczystej gali, która odbędzie się w piątek 31 maja w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu. Zachęcamy już dziś wszystkie chętne dziewczyny do udziału w konkursie, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.
Chętne dziewczyny mogą zgłosić się już dziś, wypełniając ankietę, którą będzie można pobrać z portalu echodnia.eu/radomskie lub za pośrednictwem profilu Miss Ziemi Radomskiej na Facebooku.
Ankietę do wypełnienia można także pozyskać bezpośrednio z redakcji Echa Dnia przy ulicy 25 Czerwca 60 w Radomiu.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Radom wraz z Grupą Mega Media.

źródło/zdjęcie: echodnia.eu

Komentarze