Coraz więcej chętnych do szczepień w szpitalu na JózefowieCoraz więcej chętnych do szczepień w lecznicy na Józefowie. Mowa o personelu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego, który zgłosił się do ogólnopolskiej kampanii szczepień przeciwko COVID-19. To już 800 osób – informuje rzeczniczka placówki, Karolina Gajewska

Rośnie liczba pracowników Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego chętnych do szczepień przeciwko COVID-19. Początkowo zgłosiło się ich 617, teraz jest ich ponad 800. To więcej niż połowa całego szpitalnego personelu – informuje Karolina Gajewska, rzeczniczka lecznicy na radomskim Józefowie. Wszyscy chętni mają zostać zaszczepieni do piątku, 15 stycznia.

W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym zaszczepiło się do tej pory 255 osób. Placówka zamówiła już kolejną partię szczepionek na koronawirusa. To 540 dawek. Mają one trafić do lecznicy na Józefowie w poniedziałek, 11 stycznia.

Lecznica na Józefowie będzie szczepiła także pracowników służby zdrowia zatrudnionych w innych placówkach medycznych. Akcja ta ma się rozpocząć w poniedziałek, 18 stycznia.

Komentarze