„Cover challenge” – konkurs muzycznyWarsztaty z piosenkarzem Szymonem Wydrą i profesjonalna sesja nagraniowa – to nagrody w  „Cover challenge”. Jest to konkurs na najlepsze wykonanie przeboju ostatnich czterech dekad, a wziąć w nim udział mogą wszyscy radomianie, którym muzyka w duszy gra

By sprawdzić się w „Cover challenge” należy wybrać jeden spośród zaproponowanych przez Hirka Wronę hitów czterech dekad – obowiązkowo. Bonusowo można też zaproponować wybrany przez siebie utwór. – Następnie trzeba zaśpiewać lub zagrać i wysłać nam swoje interpretacje nagrań – tłumaczą Łukasz Makowiecki i Łukasz Wójcik, pomysłodawcy konkursu.

– W jubileuszowym roku „Amfiteatru” nie mogło zabraknąć konkursu. 40 lat Amfiteatru w Radomiu to przecież także cztery dekady historii światowej muzyki, która docierała do Polski i mniej lub bardziej śmiało wdzierała się na sceny. Razem z dziennikarzem muzycznym Hirkiem Wroną zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Cover challenge” – mówi Katarzyna Wiśniewska z „Amfiteatru”.

– Jeśli sąsiedzi biją ci brawo zza ściany, gdy grasz lub śpiewasz, ten konkurs jest dla ciebie! Zapraszamy do udziału w nim wszystkich niezawodowych muzyków, którzy grają i/lub śpiewają i… ukończyli 8 lat – zachęca Waldemar Dolecki, dyrektor MOK „Amfiteatr”.

Najlepsze wykonanie „Amfiteatr” nagrodzi warsztatami przygotowującymi do występu (z emisji głosu, instrumentalnymi, z wizerunku scenicznego etc.) oraz profesjonalną sesją dźwiękową w Pracowni Nowych Mediów.

– Czekamy na zgłoszenia od wokalistów, zespołów i instrumentalistów w naszym jubileuszowym konkursie „Cover challenge”. Nagrodą są warsztaty m.in. z wizerunku scenicznego z Szymonem Wydrą i profesjonalna sesja nagraniowa – dodaje Katarzyna Wiśniewska.

Regulamin konkursu „Cover challenge”, formularz zgłoszeniowy i lista 16 utworów z czterech dekad (obowiązkowa) na stronie www.amfiteatr.radom.pl

Zgłoszenia należy wystać do 30 czerwca 2020 r.

Na fb „Amfiteatr” w Radomiu znajduje się nagrane specjalnie –  historie o wybranych przez Hirka Wronę przebojach czterech dekad, a także covery zaprzyjaźnionych z „Amfiteatrem” radomskich muzyków. Ku inspiracji.

https://www.youtube.com/watch?v=5cGJ0HENE38

Źródło: MOK „Amfiteatr”

Komentarze