Czarni przegrali z Olsztynem

W meczu zaległej 14. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom przegrali na własnym parkiecie 1:3 z Indykpol AZS Olsztyn. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla to trzynasta porażka w obecnych rozgrywkach.

Pojedynek, z wiadomych względów, o których już informowaliśmy, odbył się bez udziału publiczności. Pierwszy set – na przewagi – wygrali goście. W drugiej partii triumfowali już radomianie i mieliśmy remis.

Trzecia odsłona pewnie padła łupem zespołu z Olsztyna, którzy po zaciętej końcówce, zwyciężyli także w czwartym secie, co oznaczało porażkę „Wojskowych” i komplet punktów gości… Jest to niespodziewany wynik, po kilku z rzędu bardzo dobrych meczach naszej drużyny.

W następnej kolejce radomianie zagrają u siebie z Aluron Virtu CMC Zawiercie. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (15 marca) o godz. 20:30. Podobnie jak dziś, na meczu nie pojawią się kibice… Transmisja na żywo w Polsat Sport.

Cerrad Enea Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (24:26, 25:20, 20:25, 23:25)

Czarni: Pajenk 12, Ostrowski 9, Kędzierski 1, Sander 10, Włodarczyk, Butryn 24, Ruciak (libero) oraz Masłowski (libero), Protopsaltis 5, Firszt 1.

Olsztyn: Hadrava 18, Andringa 14, Woicki 2, Poręba 7, Żaliński 9, Mousavi 8, Żurek (libero) oraz Mika 5, Pietraszko.

MVP: Jan Hadrava (Olsztyn).