Radomiak wygrał z Ursusem

W meczu kontrolnym rozegranym na boisku przy ul. Struga, piłkarze Radomiaka Radom pokonali 4:2 trzecioligowy Ursus Warszawa.

W 33. minucie Zielonych na prowadzenie wyprowadził Adam Banasiak, który wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na Leandro. Z kolei w drugiej połowie radomianie w osiem minut strzelili… trzy bramki.

Najpierw golkipera gości pokonał Meik Karwot, wykorzystując dobre podanie z rzutu wolnego Michalskiego, a później dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Nowak – w pierwszej sytuacji nasz napastnik wykorzystał „jedenastkę” (faulowany był Sokół), następnie skutecznie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Minutę po tym trafieniu, Ursus zdobył bramkę kontaktową – Prusinowski zdecydował się na strzał z dalszej odległości i pokonał Kryczkę. W 88. minucie wynik ustalił Możdżonek, wykorzystując… rzut karny.

Radomiak Radom – Ursus Warszawa 4:2 (1:0)
Adam Banasiak 33 (k), Meik Karwot 65, Damian Nowak 67 (k), 73 – Maciej Prusinowski 74, Krzysztof Możdżonek 88 (k)

Radomiak: Mateusz Kryczka – Damian Jakubik (46. Kacper Wiatrak), Dante Leverock (60. Kacper Pietrzyk), Maciej Świdzikowski (60. Mateusz Cichocki), Adam Banasiak (46. Dawid Abramowicz) – Leandro (46. Mateusz Michalski), Jakub Nowakowski (60. Michał Kaput), Marcin Budziński (60. Meik Karwot), Merveille Fundambu (60. Rafał Makowski), Dominik Sokół (77. Marcel Szymański) – Maciej Górski (60. Damian Nowak).