Czarni rozpoczęli przygotowania do nowego sezonuW poniedziałek siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu 2021/2022 PlusLigi mężczyzn. Na pierwszych zajęciach cały zespół przeszedł badania sprawnościowe oraz wydolnościowe, które poprzedzone były badaniami lekarskimi.

12 lipca był pierwszym, pracowitym dniem dla drużyny trenera Jakuba Bednaruka. Wojskowi z samego rana przeszli badania lekarskie, by następnie udać się na pierwsze wspólne zajęcia w Platinium Fitness Radom. Na siłowni zawodnicy przeszli badania sprawnościowe i wydolnościowe.

Radomianie nie trenują jeszcze w komplecie. W następnych dniach do zespołu ma dołączyć brazylijski przyjmujący Ademar Santana. Do drużyny dołączyło z kolei dwóch siatkarzy RCS Czarnych Radom: Kacper Maroszek oraz Mateusz Kłoda, którzy będą przygotowywać się z pierwszym zespołem WKS-u.

Z kolei wieczorem drużyna udała się do Białobrzegów, gdzie wraz z rodzinami odbyło się integracyjne ognisko. Na wtorek siatkarze mieli zaplanowany spływ kajakowy, a dzień później odbędą pierwsze dwie jednostki treningowe w okresie przygotowawczym do nowych rozgrywek.

Komentarze