Darmowe porady fizjoterapeutyczneKiedy podjąć aktywność ruchową i jak ćwiczyć, by szybciej wrócić do zdrowia – tego mogą się bezpłatnie dowiedzieć pacjencji Radomskiego Centrum Onkologii. W placówce uruchomiono nowy punkt konsultacyjny. To miejsce, gdzie można zasięgnąć porad fizjoterapeutycznych

W Radomskim Centrum Onkologii uruchomiono punkt konsultacji fizjoterapeutycznej. To miejsce adresowane zarówno do osób aktualnie leczonych w placówce, jak i byłych pacjentów RCO. W punkcie można dowiedzieć się, kiedy i jaką aktywność ruchową rozpocząć po leczeniu onkologicznym – mówi fizjoterapeutka Paulina Kolbus.

Punkt konsultacyjny został uruchomiony po to, by pacjenci Radomskiego Centrum Onkologii mieli zapewnioną opiekę fizjoterapeuty także po wyjściu ze szpitala. Chodzi o to – jak podkreśla Izabela Leśkiewicz, rzeczniczka prasowa RCO – by pacjent nie leczył się sam.

Punkt już działa i jak dodaje fizjoterapeutka Paulina Kolbus – cieszy się zainteresowaniem zwłaszcza wśród kobiet.

Porady w punkcie konsultacji fizjoterapeutycznej są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy. Punkt jest czynny w poniedziałki od godziny 15:15 do 17:15.

W Radomskim Centrum Onkologii działają także punkty konsultacji stomijnej i farmaceutycznej.

KomentarzeCLOSE
CLOSE