David Smith wzmocni szeregi beniaminka PlusLigiGrający na pozycji środkowego David Smith wraz z końcem czerwca przestał być zawodnikiem Cerrad Czarnych Radom. Umową zawodnika z klubem nie została przedłużona. Jego nowym pracodawcą został beniaminek Plusligi KS Aluron Warta Zawiercie.

Jak informowaliśmy wcześniej z klubem pożegnał się Łukasz Wiese, który przeniósł się do Austrii oraz wcześniej wspomniany David Smith, z którym były prowadzone rozmową odnośnie dalszej współpracy. Zawodnik ostatecznie wybrał grę dla beniaminka ekstraklasy mężczyzn KS Aluron Warta Zawiercie.

Bardzo się cieszę, że mogę przyjść do zespołu z Zawiercia. Aluron Virtu buduje bardzo interesujący skład, który może sporo namieszać w przyszłym sezonie PlusLigi. Chcę być częścią tego teamu – powiedział David Smith na łamach oficjalnej strony klubu z Zawiercia.

Po zakończeniu rozgrywek sezonu 2016/2018 z Cerrad Czarnych Radom odeszli: Michał Kędzierski (Asseco Resovia Rzeszów), Emanuel Kohut (GKS Katowice), Łukasz Wiesie (SK Posojilnica Aich/Dob), Jakub Urbanowicz (szuka klubu), Bartłomiej Bołądź (szuka klubu), Kacper Gonciarz (Ślepsk Suwałki) oraz David Smith (KS Aluron Warta Zawiercie).

Foto: wksczarni.pl

Komentarze