full screen background image

„Dom – Miasto – Przestrzeń Publiczna” po raz ostatniPółtoraroczny cykl wykładów pn. „Dom – Miasto – Przestrzeń Publiczna” dobiega końca. W najbliższy wtorek Dorota Monkiewicz, zaliczana do grona najważniejszych kuratorów i krytyków sztuki w Polsce po raz ostatni spotka się z radomianami, by podsumować 10 wykładów oraz porozmawiać o planowaniu przestrzennym naszego miasta. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Łaźnia o godz. 18:00.

Będzie to spotkanie podsumowujące cykl dziesięciu wykładów o historii materialnej różnych epok w poszukiwaniu źródeł form i koncepcji współczesnego budownictwa oraz urbanistyki i sztuki w przestrzeni publicznej. Gościnne wykłady poprowadziła Dorota Monkiewicz, zaliczana do grona najważniejszych kuratorów i krytyków sztuki w Polsce.

– Dorota Monkiewicz przyczyniła się m.in. do tego, że Wrocław został Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku. Serdecznie zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do udziału w dyskusji – mówi Karol Suwała z RKŚTiG „Łaźnia”.

Spotkanie podsumowujące cykl „Dom – Miasto – Przestrzeń Publiczna” odbędzie się 11 czerwca od godz. 18:00 w Galerii Łaźnia, ul. Traugutta 31/33.

Wstęp wolny.

Spotkania odbywały się raz w miesiącu w ramach programu edukacyjnego Galerii Łaźnia.

Komentarze