Dzielny Grześ i Święty Mikołaj„Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to spektakl, który będzie można obejrzeć w ramach cyklu „Wkręć się w teatr on-line”

„Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

O przedstawieniu…

Święta tuż, tuż… Na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa Dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona?

Spektakl będzie można obejrzeć on-line na facebookowym profilu „Amfiteatr w Radomiu” i „Amfiteatr – Daszyńskiego 5”.

Spektakl będzie dostępny on-line (jednorazowo) w niedzielę, 6 grudnia od godz. 12.

UWAGA!

Dla widzów „Wkręć się w teatr on-line” Amfiteatr ma także świąteczny, literacko-plastyczny i ekologiczny konkurs „Życzenia dla Ziemi”.

Do 18 grudnia organizatorzy czekają na Wasze listy do św. Mikołaja z życzeniami/prośbami o dobrostan naszej planety i jej mieszkańców. Autor listu, który najbardziej poruszy organizatorów, wygra bezpłatne wejście na 3 dowolne spektakle z cyklu „Wkręć się w teatr” w czasie, gdy powróci „normalność”.

Listy lub rysunki/grafiki/filmiki należy wysyłać pod adres: promocja@amfiteatr.radom.pl, w temacie maila trzeba napisać „Życzenia dla Ziemi”.

Komentarze