Dziesięć medali Olimpijczyka Radom

Zapaśnicy Olimpijczyka Radom wywalczyli dziesięć medali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Raciborzu, które odbyły się 14 – 15 września. Ukoronowaniem tej zdobyczy medalowej był występ Arkadiusza Kułynycza, który w efektownym stylu wywalczył tytuł Mistrza Polski drugi raz z rzędu (kat. do 75 kg).

Oprócz wspomnianego wcześniej Kułynczya medale zdobywali:  Przemysław Piątek (srebro, 59 kg), Micahł Kośla (66 kg, brąz), Bartłomiej Klimek (71 kg), Aleksander Kroczak (brąz, 98 kg), Patryk Bednarz (75 kg)

W kat. 130 kg radomianie zdobyli trzy medale: srebro Mateusz Kareciński, brąz Rafał Płowiec i Michał Orzechowski. W kategorii drużynowej zawodnicy z Radomia byli bezkonkurencyjni, zajmując w niej 1. miejsce!