Turniej Partnerstwa Regionalnego CzarniPrzed nami Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni, który już w najbliższy weekend 15-17 września rozegrany zostanie w Kozienicach. W zawodach udział wezmą cztery zespoły z PlusLigi: Dafi Społem Kielce, Espadon Szczecin, beniaminek rozgrywek Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz Cerrad Czarni Radom.

Cerrad Czarni Radom mają za sobą już trzy gry kontrolne przed sezonem. Przed tygodniem drużyna Roberta Prygla gościła w Lubinie na III Memoriale Jana Rutyńskiego, w którym sklasyfikowana została na drugim miejscu. Już w najbliższy weekend Wojskowi będą mieli okazję zaprezentować się własnym kibicom.

Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni w Kozienicach to kolejny etap przygotowań zespołu Cerrad Czarnych Radom do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2017/2018 w PlusLidze. Już od najbliższego piątku (15 września) do niedzieli (17 września) hala sportowa KCRIS w Kozienicach stanie się areną siatkarskich zmagań, w których udział wezmą cztery zespołu z PlusLigi: Dafi Społem Kielce, Espadon Szczecin, tegoroczny beniaminek PlusLigi – Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz gospodarz turnieju – Cerrad Czarni Radom.

– Cały turniej jest przedsięwzięciem Partnerstwa Regionalnego Czarni. Jest to projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach regionu. Podobnie jak w ubiegłym roku Kozienice będą gościć cztery zespoły z siatkarskiej ekstraklasy. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na zbliżający się turniej! Wstęp jest oczywiście bezpłatny! – podkreśla dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom, Marcin Tomczyk.

Areną zmagań Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2017 będzie hala sportowa KCRIS przy ul. Głowaczowskiej 48. Patronat honorowy zawodów objął Burmistrz Gminy Kozienice – Tomasz Śmietanka.

Harmonogram spotkań Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni – Kozienice 2017:

Piątek (15 września):
16:00 – Cerrad Czarni Radom – Dafi Społem Kielce
18:00 – Espadon Szczecin – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Sobota (16 września):
15:00 – Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin
17:00 – Dafi Społem Kielce – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Niedziela (17 września):
10:00  – Espadon Szczecin – Dafi Społem Kielce
12:00 – Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Komentarze