Dziś odbędzie się walne zebranie SM UstronieTo będzie bardzo ważne zebranie – dziś odbędzie się kolejne walne zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie. Ostatnie z 8 czerwca – zakończyło się awanturą i zerwaniem obrad. Spotkanie odbędzie się w hali MOSiR przy ulicy Narutowicza

Na zebraniu ma zostać wybrana nowa Rada Nadzorcza. Głosowanie miało odbyć się  8 czerwca, ale do niego nie doszło. Zarząd przerwał obrady, tłumacząc decyzję ciasnotą na sali i złymi warunkami technicznymi. Robert Chrobotowicz, członek zarządu, liczy, że tym razem obrady przebiegną spokojnie:

To właśnie pełnomocnictwa – zdaniem Piotra Kotwickiego, który wziął udział w pierwszym walnym, były powodem jego zerwania. Na blisko 750-ciu uczestników walnego ponad połowa była w opozycji do obecnego zarządu. Kotwicki jest zdania, że zarząd przerwał obrady, bo obawiał się przegrania wyborów. Twierdzi też, że Ustronie jest źle zarządzane:

Walne zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie rozpocznie się o godzinie 17:00, w hali MOSiR przy ulicy Narutowicza. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ustronie należy do największych w Radomiu, liczy ponad 9 tysięcy członków, a całe osiedle zamieszkuje ponad 20 tysięcy osób.

KomentarzeCLOSE
CLOSE