Elektrownia otwiera kino na walentynkiTo świetna informacja dla zakochanych. Walentynki będą mogli spędzić w kinie. W niedzielę otwarte zostanie kino studyjne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu w związku z luzowaniem obostrzeń, od 1 lutego otworzyło się dla zwiedzających. Teraz, dzięki kolejnym zmianom, otwiera kino studyjne. Do dyspozycji publiczności, zgodnie z panującymi zasadami reżimu sanitarnego będzie 60 miejsc na widowni.

Mówi Leszek Sikora, specjalista ds. kinematografii Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu

Pierwsze seanse zostaną wyświetlone w walentynki, 14 lutego.

W repertuarze kina studyjnego na początek znalazły się trzy pozycję. Dla najmłodszych wyświetlany będzie dubbingowany film Halvdan – Prawie Wiking. Dla starszych widzów natomiast francuski film pod tytułem „Tylko zwierzęta nie błądzą” oraz „Obraz pożądania”, w którym w rolę ekscentrycznego milionera wciela się Mick Jagger.

Kino działające w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia będzie prawdopodobnie jedynym kinem, które będzie wyświetlało filmy w dniu zakochanych w Radomiu.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania oraz repertuaru kina studyjnego w Elektrowni znajdują się na stronie instytucji.

Komentarze