Enea nowym sponsorem RadomiakaOd dłuższego czasu z rynku dochodziły informacje o rozmowach jakie prowadzone są między Eneą i Radomiakiem.
Dziś w rozmowie z Radiem Radom potwierdził te informacje wiceprezes Enea Wytwarzanie ds. Strategii Rozwoju Tomasz Siwak.

Enea zostaje sponsorem klubu Radomiak Radom.
Potwierdził to również sam Radomiak zamieszczając na swojej stronie informacje:

Z wielką radością informujemy, że ENEA została nowym sponsorem Radomiaka Radom! Największa w Polsce firma w branży energetycznej będzie jednym z głównych sponsorów Zielonych do końca 2019 roku.

– To bardzo ważny dzień dla Radomiaka. Dzięki podpisaniu umowy z firmą ENEA możemy mierzyć w ambitne cele sportowe i wykonać duży krok na drodze rozwoju klubu – mówi prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski.

Na mocy umowy logo ENEA już wkrótce zagości na meczowych i treningowych strojach Radomiaka. Podczas meczów reklama firmy będzie bardzo dobrze widoczna w wielu miejscach na stadionie, a logotyp znajdzie się także w materiałach okołomeczowych i na kanałach social-media oraz stronie internetowej klubu.

W nadchodzącym tygodniu zostanie zorganizowana specjalna konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Sponsora i władz naszego klubu.

Witamy firmę ENEA w zielonej rodzinie Radomiaka!

Na środę planowany jest briefing prasowy na którym poznamy więcej szczegółów.

KomentarzeCLOSE
CLOSE