full screen background image

Ferie w PionkachJeszcze przez tydzień dzieci mają ferie zimowe. Warto zadbać o to, by nie był to czas spędzony tylko przy komputerze, czy przed telewizorem. Zima już pomału nas opuszcza, ale to nie oznacza, że mamy się nudzić. W Pionkach cały czas dużo się dzieje.
Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach, jak co roku proponuje młodszym, jak i starszym dużo atrakcji. Wystarczy przyjść, by odgonić nudę!

Rodzinne Warsztaty Rękodzieła dla opiekunów z dziećmi:

Podczas ferii w CAL-u trwają warsztaty, które są okazją do poznania ciekawych technik rękodzielniczych i miłego spędzenia czasu. Zajęcia są przeznaczone dla opiekuna z dzieckiem. Ze względu na stopień trudności proponowanych zajęć  zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 10 roku życia. Wszystkie materiały i narzędzia zapewnia Centrum Aktywności Lokalnej. Prace wykonane podczas warsztatów stają się własnością uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona, warsztaty są częściowo odpłatne.

Decoupage 18 luty (sobota) godz. 14.00 – 16.00

Uczestnicy zajęć spotykają się z rękodzielniczką – Jolą Jabłońską i przejdą krótki kurs decoupage. Każda para ozdobi kwadratowe stojące pudełko na biurko (np. na kredki) oraz podłużne pudełko z przegródkami na herbatę.
Odpłatność – 20 zł za opiekuna z dzieckiem

Wikliniarstwo 25 luty (sobota) godz. 14.00 – 19.00

Warsztaty przeprowadzi mistrz wikliniarstwa – Grzegorz Gordat. Każda para wykona swój własny, niepowtarzalny kosz wiklinowy.
Odpłatność – 25 zł za opiekuna z dzieckiem

Bohaterowie naszych bajek z czarnej płyty – warsztaty kreatywne dla dzieci

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat, mają formę warsztatów kreatywnych Zajęcia odbywają się do 24 lutego 2017, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 12:00.
Zabawki, które zrobisz sam – zabawy plastyczne

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat, mają formę warsztatów kreatywnych Zajęcia odbywają się do 24 lutego 2017, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 13:30 do 15:00.

 

 

 

 

Komentarze