Finał Dni Radomia – koncert Electric Light Orchestra ClassicsKoncert Electric Light Orchestra Classics.  Support – zespół Tabu.
Wręczenie Radomskiej Nagrody Kulturalnej.

Ciekawie zapowiada się finał tegorocznych Dni Radomia.
Koncert w Amfiteatrze formacie show światła i dźwięku da Phil Bates i Electric Light Orchestra Classics.

ELO to grupa która największe sukcesy odnosiła w latach 70. Współzałożycielem i liderem grupy był Jeff Lynne. I to on wymyślił rockowo symfoniczne brzmienie zespołu. Jednak gdy w 1986 roku postanowił poświęcić się promocji i produkcji muzycznej  – doszło do rozpadu grupy.

Reaktywacją zespołu zajął się jego dawny perkusista Ben Bevan. Z powodu braku zgody Jeffa Lynna na używanie oryginalnej nazwy powstała grupa Electric Light Orchestra Part Two. Jej wokalistą został Phil Bates (którego zobaczymy w Radomiu).
Artysta powołał po latach zespół Electric Light Orchestra Classics.
Phil Bates to muzyk który współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Deep Purple, Black Sabbath, Robert Plant czy Fleetwood Mac.
Artysta mając ogromne doświadczenie w repertuarze ELO jako wokalista i gitarzysta postanowił przypomnieć wspaniałe, ponadczasowe kompozycje na nowo. W niedzielny wieczór usłyszymy największe przeboje ELO, m.in. All over the world, Sweet Talking Woman, Calling America, Evil Woman.

Całe wydarzenie rozpoczyna się 25 czerwca 2017 o godz. 20:00
w Amfiteatrze w Radomiu ul. Parkowa 1.

Jako pierwszy wystąpi  zespół TABU.
Po tym koncercie zostanie wręczona Radomska Nagroda Kulturalna.

Koncert ELO Classics rozpocznie się ok g. 21:15.
Wstęp Wolny

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE