Grand Prix Radomia- Bieg w Leśniczówce

Był już trzeci bieg w tegorocznej edycji Grand Prix o Szablę Rotmistrza Pileckiego. Tym razem biegacze rywalizowali w deszczowej aurze w alejkach parku Leśniczówka. Na start mimo padającego deszczu zgłosiła się prawie 64 osobowa grupa.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Amelia Karolak, która osiągnęła czas 11:07, druga na mecie zameldowała się Katarzyna Plato z czasem o siedem minut gorszym od zwyciężczyni biegu. Na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Michalska (11:35). Wystartowało 19 kobiet z czego jednej nie udało ukończyć się biegu.

Wśród mężczyzn trasę najszybciej pokonał Jakub Gałasiewicz z ZTE Radom (17:40), drugi był Rafał Wojtuniak z Biegiem Radom! (18:03), a trzeci na mecie zameldował się Przemysław Nowak z czasem 18:06. Wystartowało 42 mężczyzn i wszystkim udało ukończyć się bieg.