full screen background image
Search

Inspirator kultury – konkurs na inicjatywę kulturalną


Macie pomysł na oryginalną wystawę, pokaz, koncert lub spektakl? Jeśli tak, możecie wziąć udział w konkursie „Inspirator kultury”

– Inspirator kultury jest kontynuacją ubiegłorocznego projektu „Kreatywni razem, cały Radom w Amfiteatrze”, realizowanego w programie Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+. Inicjatywy lokalne 2017”. W tym roku Amfiteatr sam sfinansuje maksymalnie pięć pomysłów na wydarzenia kulturalne, zgłoszone przez radomian – mówi koordynatorka projektu, Anna Dudziak z Miejskiego Ośrodka Kultury Amfiteatr w Radomiu.

– Konkurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcieliby zorganizować coś wyjątkowego, czego im w Radomiu brakuje, ale z jakichś powodów sami nie mogą tego zrobić. My w tym chętnie pomożemy – dodaje Anna Dudziak.

Na realizację całego projektu Amfiteatr przeznaczył 10 tys. zł. Maksymalny koszt realizacji jednego projektu może wynieść 3 tys. zł brutto. W zależności od kosztów, będzie zrealizowanych od 3 do 5 inicjatyw. Projekty będą realizowane w drugiej połowie 2018 roku.

Projekty, które będą realizowane zostaną wybrane podczas głosowania.

Regulamin, aplikacja konkursowa, wykaz kosztów kwalifikowanych dostępny jest na stronie www.amfiteatr.radom.pl.

Wypełniony formularz należy wysłać na adres anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl lub złożyć w MOK Amfiteatr przy ul. Parkowej 1, w godzinach 8-16.

Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20 kwietnia.

Komentarze