Jak robić piękne i skuteczne grafikiJak robić piękne i skuteczne grafiki? Tego będzie można się dowiedzieć podczas warsztatu praktycznego z CANVA organizowanego przez American Corner w Radomiu

W tych dziwnych czasach wielu z nas jest zmuszonych przenosić swoje biznesy całkowicie do internetu. Często wymaga to wielu nowych umiejętności i podkreślenia wyjątkowości produktu/usługi na rynku. Jak wiemy jedno zdjęcie/obraz mówi niejednokrotnie więcej niż tysiąc słów. Dobra, przykuwająca wzrok grafika to połowa sukcesu.

Idąc tym tropem American Corner w Radomiu ma dla Was kolejne zaproszenie.

W poniedziałek, 30 listopada w godz. 20:15 – 21: 45 odbędzie się warsztat praktyczny z programu CANVA – „Jak robić piękne i skuteczne grafiki. Od podstaw do bycia PRO”. – wprowadzenie

Warsztat poprowadzi Mikołaj Ulikowski. Spotkanie odbędzie się na platformie zoom w j. polskim. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Na warsztat obowiązuje rejestracja.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowani powinni wysłać zgłoszenie adres: library.acradom@gmail.com do poniedziałku do godziny 15. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W temacie należy wpisać: CANVA – warsztat, a w treści wiadomości podać swoje imię, nazwisko, tel. kontaktowy oraz pokrótce opisać czego oczekujecie Państwo od warsztatów i w jakim sektorze działacie/chcecie działać.

Zakwalifikowanym organizatorzy odeślą e-mail z linkiem do pokoju zoom, na którym odbędą się warsztaty oraz wskazówki jak przygotować się do spotkania.

Komentarze