Michalska-Wilki: Szef partii pewien być na miejscuBędę przekonywać członków partii do swojej wizji – powiedziała w Mocnej Rozmowie Marta Michalska-Wilk, przewodnicząca Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. Michalska-Wilk zamierza wystartować w przyszłorocznych wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Radomiu

Dobry szef partii to ten, który jest na miejscu – uważa Marta Michalska-Wilk, przewodnicząca Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. Michalska-Wilk, jak zadeklarowała w Mocnej Rozmowie zamierza kandydować na nowego szefa radomskiego środowiska Platformy Obywatelskiej. – Będę przekonywać członków partii do swojej wizji funkcjonowania PO w Radomiu – mówi radna.

Obecnym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Radomiu jest Rafał Rajkowski. Rajkowski na co dzień pracuje w Warszawie pełniąc funkcję wicemarszałka województwa mazowieckiego. Zdaniem Michalskiej-Wilk – praca poza Radomiem utrudnia pełne zaangażowanie się w działalność partii.

Rafał Rajkowski jest przewodniczącym radomskiego środowiska Platformy Obywatelskiej od 2017 roku. Wybory nowego szefa partii odbędą się w połowie przyszłego roku.

Komentarze