full screen background image

Kazimierz Woźniak poparł Radosława WitkowskiegoRadny obecnej i przyszłej kadencji Rady Miejskiej, Kazimierz Woźniak poparł dziś Radosława Witkowskiego przed drugą turą wyborów prezydenckich w Radomiu, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 4 listopada.

– Analizując dotychczasową współpracę z Radosławem Witkowskim i wcześniejszą z rządzącym PiS-em, podjąłem decyzję o poparciu obecnego prezydenta Radomia. Muszę stwierdzić, że pomimo kilku uwag, w zdecydowanej większości zgadzałem z decyzjami prezydenta Witkowskiego, popierałem jego najważniejsze przedsięwzięcia, stąd moje stanowisko – mówił Kazimierz Woźniak, radny wybrany z list z Bezpartyjnych Radomian, a jednocześnie prezes stowarzyszenia Radomianie Razem.

Kazimierz Woźniak

– Mam nadzieję, że następna kadencja samorządu to nasza dalsza, dobra współpraca na rzecz zmian w Radomiu. Analizując program Bezpartyjnych Radomian, znaleźliśmy tam wiele elementów wspólnych, które będziemy realizować – powiedział Radosław Witkowski jednocześnie dziękując za poparcie.

Źródło: radom24.pl

Fot. facebook.com

Komentarze