Klub Dobrego Filmu – kwietniowy repertuarKlub Dobrego Filmu działający w Resursie Obywatelskiej zaprasza radomskich kinomanów do obejrzenia kwietniowych projekcji filmowych. W repertuarze na najbliższy miesiąc znaleźli się m.in. „Oni” – głośny obraz mistrza Sorrentino z Katarzyną Smutniak w jednej z drugoplanowych ról oraz „Anioł” – porywający film twórcy z kręgu Pedro Almodóvara, tegoroczny kandydat do Oscara.

KLUB DOBREGO FILMU w RESURSIE – kwiecień 2019

3 IV, godz. 12.00, 18.00 „Anioł”, reż. Luis Ortega, Argentyna/Hiszpania 2018 (115 min.)

Carlito, niewinnie wyglądający chłopak o twarzy anioła, popełnia drobne przestępstwa na ulicach Buenos Aires. Wkrótce po tym, gdy poznaje Ramona, staje się brutalnym mordercą. Porywający, wciągający, acz wcale niespieszny obraz twórcy z kręgu Pedro Almodóvara; kandydat do Oscara.

10 IV, godz. 12.00, 18.00 „Największy dar”, reż. Juan Manuel Cotelo, Hiszpania/Polska 2019 (105 min.)

Głównym bohaterem filmu jest reżyser (sam Cotelo), który w osobliwej scenerii kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Fabularyzowany dokument w wersji westernowej komedii. Absolutnie warty obejrzenia.

17 IV, godz. 12.00, 18.00 „Walc w alejkach”, reż. Thomas Stuber, Niemcy 2018 (125 min.)

Christian rozpoczyna pracę jako osoba odpowiedzialna za wykładanie towaru na sklepowe półki i zaczyna poznawać skomplikowane, nieco surrealistyczne zaplecze wielkiego supermarketu. Słodko-gorzka historia miłości, samotności i przyjaźni. Rewelacja ubiegłorocznego festiwalu w Berlinie.

24 IV, godz. 12.00, 18.00 „Oni”, reż. Paolo Sorrentino, Francja/Włochy 2018 (151 min.)

Oni – to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Głośny obraz mistrza Sorrentino z Kasią Smutniak w jednej z drugoplanowych ról.

Cena biletu: 10 PLN. Cena karnetu na pięć dowolnych seansów – 40 PLN. Karnet ważny jest przez trzy miesiące od daty jego wydania. Słodki poczęstunek funduje Fogiel&Fogiel.

Źródło: www.resursa.radom.pl

KomentarzeCLOSE
CLOSE