full screen background image
Search

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” – oficjalny zwiastun filmu


Javier Bardem, Penélope Cruz i miłość silna jak narkotyk! Prezentujemy zwiastun filmu „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. Historia romansu najpotężniejszego gangstera świata w kinach od 15 czerwca.

Sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” autorstwa Virginii Vallejo – kochanki Pablo Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Javier Bardem („Mother!”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”)  i Penélope Cruz („Morderstwo w Orient Expressie”, „Zakochani w Rzymie”). Ta aktorska para z prawdziwego życia po raz pierwszy wystąpiła razem na wielkim ekranie dokładnie 10 lat temu, kiedy to w kinach pojawił się pamiętny film Woody’ego Allena pt. „Vicky Cristina Barcelona”.

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” – oficjalny zwiastun filmu:

Pablo Escobar – najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków jest oszacowana na 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny – powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

„Bardem i Cruz poszli w tym filmie swoją własną drogą. I odnieśli sukces!” Guardian

„Są bezbłędni w każdej scenie” Cinemania

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” w kinach od 15 czerwca

Gatunek: sensacyjny, thriller, biograficzny

Produkcja: Hiszpania, Bułgaria 2017

Reżyseria: Fernando Leon de Aranoa („Księżniczki”, „Poniedziałki w słońcu”)

Scenariusz: Fernando León de Aranoa (na podstawie książki „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” Virginii Vallejo)

Obsada: Javier Bardem („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Mother!”, „Skyfall”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), Penélope Cruz („Morderstwo w Orient Expressie”, „Zakochani w Rzymie”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Blow”), Peter Sarsgaard („Jackie”, „Blue Jasmine”, „Była sobie dziewczyna”)

źródło: materiały prasowe

Komentarze