Komplet punktów Oskara i Pilicy

Komplet punktów z odległego Skórca przywieźli piłkarze Oskara Przysucha, którzy pokonali outsidera ligi 2:4. Taką sama zdobyczą punktową w meczu u siebie pochwalić się mogą piłkarze Pilicy Białobrzegi, którzy w ciekawym spotkaniu z Drogowcem, zdobyli dwie bramki.

Oskar Przysucha odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Co prawda jego ostatni rywale, to drużyny zamykające ligową tabelę, jednak nie zmienia to fakty, że kolejne punkty wpadły.

Mecz rozpoczął się po myśli gości, którzy już w 4. minucie za sprawą Adama Najdzika objęli prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył w 18. minucie. Do przerwy padły jeszcze dwie bramki i do przerwy mieliśmy 1:3.

Nikt nie spodziewał się, że w tym meczu mogą być nerwy o końcowym rezultat. Jednak chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, gospodarze zdobyli bramkę kontaktową i zrobiło się nieprzyjemnie. Sytuacje dopiero w końcówce spotkania uspokoił Przemysław Śliwiński, zdobywając czwartą bramkę dla drużyny z Przysuchy.

Ciekawy pojedynek czekał nas w Białobrzegach, gdzie tamtejsza Pilica podejmowała, niepokonanego od pięciu spotkań, Drogowca Jedlińsk.

Gospodarze nie kazali długo czekać swoim sympatykom na pierwszego gola. Już w 6. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Konrad Paterek, który pokonał bramkarza gości. Po stracie bramki Drogowiec próbował doprowadzić do wyrównania, nastawiając się na kontrataki.

Początek drugiej połowy i już mogliśmy mieć remis, jednak po strzale głowa piłkarza Drogowca, piłka minimalnie minęła światło bramki. Kolejną sytuację sam na sam miał Konrad Paterek. Tym razem góra był bramkarz gości. Drogowiec atakował i próbował odwrócić losy spotkania, jednak bramkę ustalającą wynik meczu w 86. minucie zdobył Daniel Witak i trzy punkty zostały w Białobrzegach. To zwycięstwo pozwoliło Pilicy wrócić na fotel lidera.

NAPRZÓD SKÓRZEC – OSKAR PRZYSUCHA 2:4 (1:3)