full screen background image
Search

Koncert „ALTERNATYWNA KULTURA RADOM”

->

Zapraszamy na imprezę pt. „Alternatywa Kulturalna Radom – vol.1”, którą zostanie zainaugurowana inicjatywa „2Beerds”, czyli aktywne działania promujące, jak nazwa imprezy wskazuje, kulturę alternatywną w Radomiu.

Wisienką na torcie atrakcji,  jest koncert dwóch konkretnych składów. Spodziewajcie się solidnej dawki „mocnego grania z pazurem”. Wystąpią dla Was:

M.O.R.O.N. – sami określają to, co grają, jako emocjonalny hardcore. Istnieją już 10 lat, a w Radomiu wystąpią po raz pierwszy. Mają na koncie ogromną ilość koncertów na terenie całego kraju. Mało który zespół grający nowoczesny hardcore, czy też post-hardcore w naszym kraju decyduje się na teksty w języku rodzimym. Im wychodzi to tak, że słuchacze już piszą do nich, że ich muzyka pomogła im wyjść z ciężkich życiowych dołków.

oraz

Aeryie – dobrze znana lokalnie ekipa z Radomia grająca deathcore zmieszany z black metalem w najwłaściwszych proporcjach. Bardzo dobrze przyjęta EPka ‚Unity’ pokazała, że można grać taką muzykę niebanalnie i bez dziecinnych zagrywek nastawionych na tanie szokowanie oraz nadać jej ciekawy przekaz. Umożliwiła również konkretny rozwój działalności i sukcesy tj. dojście do finałowego etapu Bloodstock Metal For The Masses, gdzie grali m.in. z Decapitated, czy supporty chociażby przed Here Comes The Kraken.

ZAPRASZAMY!

 

źródło: https://www.facebook.com/events/319611838587177/

 

Komentarze