Koncert w G2: Tribute to Iron MaidenZapraszamy na niezwykły koncert Tribute to Iron Maiden w wykonaniu grupy Blood Brothers.
Zespół tworzą nasi sąsiedzi z Ukrainy. Cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu , postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę „pogo do Iron Maiden”. I wyszło im to tak dobrze, noszą oficjalnie zatwierdzone miano „official Iron Maiden tribute band”!

Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka. Ich występ to także spektakularne sceniczne show przy muzyce Iron Maiden, która dla tych pięciu chłopaków sprawia niesamowitą radość. Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend z czym, że w bardziej kameralnych okolicznościach. Na koniec dodać należy, że chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger. Wszystkie koncerty będą dedykowane powrotom do Iron Maiden! To już 20 lat odkąd Bruce i Adrian powrócili! Blood Brothers zagrają cały album «Brave New World»

Koncert odbędzie się w piątek 17 maja 2019 w Klubie Strefa G2 w Radomiu.

Brama: 19:30, start: 20:00
Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20, Radom
Bilety dostępne:
👉 HulaPark – ul.Przemysłowa 18(Obok G2), tel. 48 381 09 94
👉 Cafe pod Kasztanami – ul.Żeromskiego 46a, tel. 48 362 11 25. Radom
👉 Videofox – ul . Gagarina 9, tel. 48 505 063 521

a oto próbka:

KomentarzeCLOSE
CLOSE