full screen background image

Radom: Konkurs na grafikę gadżetów promujących RadomLubisz projektować? Masz ciekawe pomysły na grafiki na gadżety promujące Radom? Zgłoś się do konkursu.

Urząd Miejski w Radomiu ogłosił konkurs na grafikę, która w formie nadruku zostanie umieszczona na miejskich gadżetach, m.in. na kubkach ceramicznych, filiżankach, koszulkach, torbach płóciennych, magnesach.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonalni artyści plastycy, jak i amatorzy. Prace powinny być wykonane samodzielnie. Muszą być pracami autorskimi, które wcześniej nie były nagradzane.

Każda osoba może  zgłosić od 1 do 3 prac. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w kwocie 2 tys. zł. Nagrody przewidziane są również dla osób, które zajmą drugie (1000zł) i trzecie (500zł) miejsce.

Komisja konkursowa wyłoni prace, które później zostaną opublikowane na funpage’u miasta i poddane głosowaniu internautów. Głosowanie potrwa od 16-23 marca.

– Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu graficznego, który  tematycznie będzie związany z czytelnymi symbolami Radomia, charakterystycznymi postaciami, przemysłem, wyrobami. Projekt w formie nadruku umieszczony na gadżetach miejskich, będzie stanowił atrakcyjną formę promocji miasta – mówi dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński.

Zgłoszenia można przesyłać do Urzędu Miejskiego do 14 marca 2017 r.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć w BIPie.

Fot. radom.pl

Komentarze