full screen background image

Konkurs na dyrektora „Powszechnego” – bezpieczna czwórka4 kandydatów zakwalifikowało się do II etapu konkursu na stanowisko dyrektora Teatru Powszechnego w Radomiu. Nie oznacza to jednak, że pozostała ósemka odpadła z gry. Osoby te przejdą do drugiego etapu, jeśli poprawią błędy w dokumentach

Do I etapu konkursu na dyrektora „Powszechnego” swoje oferty zgłosiło 12 kandydatów. We wtorek komisja konkursowa sprawdziła oferty pod względem formalnym i nie odrzuciła definitywnie żadnej kandydatury. Jak poinformował Radio Radom wiceprezydent Karol Semik, przewodniczący komisji – w 8 ofertach zważono drobne błędy takie, jak brak numerów stron czy adresu zamieszkania. – Osoby te mają czas do poniedziałku na naniesienie korekt. Dzień później komisja konkursowa będzie obradowała nad ponownym dopuszczeniem tych ofert do II etapu.

Przesłuchania kandydatów odbędą się za tydzień. Konkurs ma zostać rozstrzygnięty do 30 sierpnia. Dzień później upływa kadencja obecnego dyrektora „Powszechnego”, Zbigniewa Rybki.

Komentarze