Kosztowniaka odpowiada Frysztakowi w sprawie S-12Prace przy budowie trasy S-12 nadal stoją w miejscu – alarmuje poseł Koalicji Obywatelskiej Konrad Frysztak. Zespół parlamentarny ds. budowy trasy S-12 pracuje normalnie – odpowiada poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Kosztowniak.

Zespół pracuje normalnie i w normalnym trybie pracy zbiera się mniej więcej co pół roku – tak na zarzuty posła Koalicji Obywatelskiej, Konrada Frysztaka odpowiada przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. budowy trasy S-12, poseł Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Kosztowniak.

Andrzej Kosztowniak odniósł się również do pytania posła Frysztaka dlaczego podczas ostatnich obrad komisji finansów zagłosował przeciwko poprawce wprowadzającej budowę trasy S-12 na odcinku Piotrków Tryb. – Radom do budżetu państwa.

Jak zapewnia przewodniczący parlamentarnego zespołu, budowa trasy S-12 nadal jest na etapie wyznaczania jej przebiegu. Kosztowniak poinformował także, że na tym etapie poszczególne samorządy zgłosiły wiele uwag, które powinny być rozpatrzone, a na to potrzeba czasu.

 

Fot. GDDKiA

Komentarze