full screen background image
Search

„Kręcisz mnie” – oficjalny zwiastun komedii

->

Do czego zdolny jest mężczyzna, żeby zdobyć kobietę? Przedstawiamy oficjalny zwiastun francuskiej komedii „Kręcisz mnie” (Rolling To You). „Kino, które trafia prosto w serce! Komedia o niespotykanej elegancji. Romantyczna i zmysłowa. Bawi od pierwszej do ostatniej minuty” – napisał o filmie Cinematographe. Najnowszy hit prosto z francuskich ekranów w polskich kinach od 21 września.

Doskonale przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”!) film „Kręcisz mnie” to zabawna, a przy tym wzruszająca komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”. Historia bogatego playboya Jocelyna, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka! Prezentujemy oficjalny zwiastun tej zwariowanej, ale też niepozbawionej refleksji komedii.

Oficjalny polski zwiastun komedii „Kręcisz mnie”:

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, „podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

Prasa o filmie:

„Świetna komedia romantyczna. Elegancka, dobrze napisana, pełna zabawnych momentów. Najwyższa nota 5/5” La Parisien

„Naprawdę śmieszny film. Duet Franck Dubosc i Alexandra Lamy po prostu błyszczy!” Le Figaro

„Przekomiczny” Premiere

„Ten film to gwarancja dobrego humoru” Avoir-alire.com

„Świetne pomysły, zabawne dialogi i nieprzewidziane zwroty akcji” Spielfilm

„Wzruszająca i delikatna komedia. Poruszająca. Przeżyjecie wspaniałe kino” Culturebox

„Kręcisz mnie” w polskich kinach od 21 września

Scenariusz i reżyseria: Franck Dubosc

Obsada: Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Powrót do młodości”, „Goście, goście III: Rewolucja”, „Disco”), Alexandra Lamy („Ze wszystkich sił”, „Jedyna szansa”, „Powrót do młodości”, „Niewierni”), Elsa Zylberstein („Modigliani, pasja tworzenia”, „Farinelli: ostatni kastrat”, „Kocham cię od tak dawna”, „Gemma Bovery”), Gérard Darmon („Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, „Wariaci z Karaibów”, „Powrót do młodości”, „Wszyscy albo nikt”)

źródło: materiały prasowe

Komentarze