full screen background image
Search

Krzysztof Zalewski promuje film „Kurier”

->

15 marca do kin trafi najnowszy film twórcy „Psów”, „Pokłosia” i „Jacka Stronga”. Władysław Pasikowski opowiada tym razem historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Film „Kurier” promuje premierowa piosenka Krzysztofa Zalewskiego o tym samym tytule.

Nowy film Władysława Pasikowskiego to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:

„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych”Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”

Krzysztof Zalewski został zaproszony do nagrania piosenki, która będzie towarzyszyła ekranizacji niezwykłych losów Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Po kultowych (również dla mnie) „Psach” czy ostatnio, znakomitym „Jacku Strongu” reżyser wziął na warsztat historię kuriera z Warszawy. Teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie „Kurier” – Krzysztof Zalewski

Foto: @Zalef.Krzysztof

źródło: materiały prasowe

Komentarze